Oceń Podstawówkę
Oceń Podstawówkę

Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Władysław Broniewski

Dane adresowe:

28-300 Jędrzejów
ul. Reymonta 1
woj. świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

tel. 0413861251
fax. 0413861251

Strona www:

www.trojka.glt.pl

Informacje:

ilość dzieci: 371
ilość nauczycieli: 22
ilość oddziałów: 15

Ocena podstawówki

Ilość ocen: 1

Ocena ogólna:

Kadra:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking podstawówki

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Opis podstawówki

Brak opisu podstawówki

Opinie o podstawówce

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenpodstawowke.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Były Uczeń
dodano: 2017-10-05 17:25:22

Ocena ogólna: 3

Kadra: 2
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 3

Spora część jej nauczycieli charakteryzuje się dalece posuniętą nieobiektywnością w ocenianiu różnego rodzaju typów określania poziomu przyswojenia sobie danej partii materiału programowego realizowanego podczas korzystania w niej z bezpłatnych usług edukacyjnych, nadmierną stereotypowością toku myślenia, niedostatecznie dobrze ukształtowaną umiejętnością empatii, ostentacyjnie różnicuje biorców nauki na wyróżniających się osiągnięciami w niej i rzekomo utalentowanych, którzy niejednokrotnie byli stawiani za wzór do naśladowania i obdarzeni nieoficjalnymi względami, i tych według nich nieposiadających jakichś szczególnych sukcesów i traktowanych gorzej, ale mimo wszystko najczęściej w zupełnie humanitarny sposób, faworyzuje dzieci swoich bliskich znajomych, pochodzące z majętnych rodzin albo dysponujące w nich kimś wykonującym relewantne funkcje publiczne lub przynajmniej relatywnie dobrze opłacalne zawody powszechnego zaufania, a niektórzy otwarcie formułują w stosunku do podległych im uczniów słowa silnie nacechowane wyjątkowo pejoratywnym wydźwiękiem mogące stanowić dyshonor, w czego czasie zazwyczaj znacząco i niepotrzebnie zwiększają głośność swojego głosu, i są bardzo mili wobec dzieci oraz osób sprawujących rolę ich rodziców tylko wtedy, gdy mogą czerpać z nich jakieś korzyści, a po zakończeniu istnienia możliwości wykorzystywania czyjejś dobrej woli zaczynają się od nich dystansować, a ich sposób postępowania względem tych person podlega modyfikacji na naznaczony obojętnością, w związku z czym można ich poczytać za odznaczających się mocno zaznaczającą się interesownością.
Stan wyposażenia zakładu pracy będącego dawcą edukacji na szczeblu podstawowym jest stosunkowo zadowalający, aczkolwiek nie bardzo dobry.
W szkole odbywają się zajęcia dodatkowe o średnim stopniu różnorodności i atrakcyjności, zarówno te wymagające od ich uczestników włożenia wysiłku umysłowego, jak i np. sportowe, w których właściwe uczestnictwo jest immanentnie powiązane z koniecznością wykonania pewnej niezarobkowej pracy fizycznej.

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (0)

Oceń podstawówkę

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Kadra:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.