Oceń Podstawówkę
Oceń Podstawówkę

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

Typ: brak specyfiki | niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Patron:

ks. Jan Twardowski

Dane adresowe:

35-112 Rzeszów
ul. Bohaterów 26
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe:

tel. 0178564768
fax. brak danych

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena podstawówki

Ilość ocen: 5

Ocena ogólna:

Kadra:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking podstawówki

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Opis podstawówki

Brak opisu podstawówki

Opinie o podstawówce

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenpodstawowke.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Sara
dodano: 2017-06-07 12:16:00

Ocena ogólna: 2

Kadra: 2
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1

Szkoła z roku na rok schodzi na psy. Zero dyscypliny, za kasę przyjmuja każde dziecko, nawet to które z powodu nagannego zachowania jest wyrzucone z innej szkoły. Nauczyciele chyba w obawie o swoje etaty pozwalają na wszystko nie wyciągając najmniejszych konsekwencji. Poziom nauczania też pozostawia wiele do życzenia.

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (0)

autor: Monika
dodano: 2014-05-14 20:24:17

Ocena ogólna: 1

Kadra: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1

Ta szkoła to już totalne dno. Klasy kiedyś były małe, teraz przyjmują wszystkich jak leci nawet z ADHD. Nauczyciele wszystko olewają.Radzę omijać szerokim łukiem tą szkołe. I prawdą jest że dzieci nauczycieli wygrywają nie tylko konkursy, mało tego My rodzice płacimy za ich kształcenie a czesne jak na taką szkołę i warunki jest zbyt wysokie. Brak sali gimnastycznej, dzieci na w-f są wożone do innych szkół często są to klasy młodsze ze starszymi.

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (2)

autor: prawda
dodano: 2013-01-27 18:27:38

Ocena ogólna: 6

Kadra: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6

Niby tak krytykujecie a nauczyciele są mega, miła atmosfera, kółka są tylko nie zawsze, dzieci nauczyciela są lepej traktowane ale się tak tego nie odczówa. Fajna szkoła i można się bardzo dużo nałuczyć. Aaa szkoła fajna, bo nie duża. Jak widze te wielkie, okropne korytarze innych szkół to w tej szkole świetne... Mega szkoła i fajmie uczą

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (0)

autor: Joanna
dodano: 2012-10-04 09:18:59

Ocena ogólna: 3

Kadra: 3
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 1

Z wieloma faktami opisanymi przez poprzedniczkę muszę się niestety zgodzić . Też byłam świadkiem wyróżniania poszczególnych dzieci bez konkretnej przyczyny. Kółka to fikcja ( chyba , że coś się zmieni w tym roku).

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (0)

autor: Ilona
dodano: 2012-04-23 17:45:58

Ocena ogólna: 3

Kadra: 2
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 2

Na początku wszystko wydawało się być super, małe kameralne klasy, dużo zajęć dodatkowych...fajna atmosfera etc...tylko potem okazuje się , że większość to ściema. Szkoła nastawiona na kasę ( niby remonty itp a zmian nie widać ), zajęcia dodatkowe tylko na początku roku, potem nagle okazuje się , że albo klasa się nie kwalifikuje, albo zamiast kółka co tydzień to raz w miesiącu, brak pracy z uczniami wymagającymi szczególnej pomocy ( mimo, że w klasie jest ok. 10 osób max) chyba, że dla dzieci obcokrajowców dla polaków już nie, uchwały bez konsultacji z Rodzicami ( a niby społeczna), nie respektowanie zaświadczeń lekarskich. Kiedy coś jest nie tak , zgłasza się wychowawcy, który problem ignoruje stając w obronie koleżanek i kolegów po fachu, najlepsze miejsca w konkursach itp zawsze zajmują dzieci nauczycieli uczących w tej szkole. Generalnie z przykrością stwierdzam głębokie rozczarowanie, bo miała być to szkoła ucząca zasad, oparta na wartościach religijnych... ale to niestety tylko czcze gadanie.

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (0)

Oceń podstawówkę

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Kadra:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.